Sea Beach Watercolor Background
Watercolor Desert Landscape

נעה חברוני

דולה, מדריכת הכנה ללידה, מטפלת גוף - נפש

מוזמנות ליצור קשר: 052-2837199

Sea Beach Watercolor Background

טיפולי גוף - נפש

אל הקליניקה שלי מגיעות נשים בכל שלבי החיים. נשים שהחליטו לקחת אחריות על הריפוי שלהן ועל רווחתן הפיזית והרגשית. חלקן מגיעות בעקבות משבר וקושי רגשי שעולה מול עצמן או מול הסביבה שלהן (בני זוג, הורים, ילדים וכו’) , חלקן בעקבות כמיהה לחקור נושא התנהגותי או רגשי שמטריד אותן , טראומה - גופנית או רגשית, וחלקן מגיעות מתוך קריאה פנימית לצמוח ולשנות דפוסים התנהגותיים שכבר לא משרתים אותן.


התהליכים בקליניקה יכולים להיות חד פעמיים או ארוכי טווח, בהתאם לצורך של אותה אישה ולנושא שאיתו הגיעה .


הכלים הטיפוליים שבהם אני משתמשת בקליניקה:

קונסטלציה משפחתית

קרניוסקרל

איזון חיים

אבחון ותרגול בשיטת BRM - Body Ready MethoudSea Beach Watercolor Background

קונסטלציה משפחתית:

שיטת הקונסטלציה המשפחתית מאפשרת להניח את ההתמודדות הרגשית במרחב בטוח ומובילה את חוכמת הלב הפנימית, תת המודע והאינטואיציה להתוות דרך לפתרונות לקושי. בעזרת עבודה עם ייצוגים, מתאפשרת התבוננות חדשה ובהירה יותר על כל סיפור שמגיע לקליניקה . אפשר לראות איך המקור לקשיים שאנו מתמודדות איתן באופן אישי בהווה, נובע לעתים מחוויה שחווינו בעבר או חוויה שקשורה למערכת המשפחתית שלנו.

ברגע בו מתגלה המקור - וישנה הכרה והבנה שלו, ניתן לשחרר אותו ולקיים בחירה חדשה שתביא לריפוי.


בתוך מפגש טיפולי אפשר לעבור דרך רגשות וחוויות שעוד לא נפתרו ומשפיעות באופן כזה או אחר על החיים שלנו ולטפל בדפוסים שמייצרים מאבקים פנימיים. לאחר מכן נוכל לפתח דרכי התמודדויות חדשות, לבנות מערכות יחסים חזקות יותר בינינו לבין עצמנו ובינינו לבין הסביבה שלנו וליצור חיים מספקים ומשמעותיים יותר.


מזמינה אותך להתנסות במפגש של קונסטלציה משפחתית ולקבל התבוננות והבנה עמוקה וחדשה על עצמך.

Sea Beach Watercolor Background

קרניוסקרל:

“העושר הבסיסי זמין לנו בכל רגע. המפתח הוא להירגע. להירגע לכדי ענן בשמים, להירגע לציפור זעירה עם כנפים אפורות, להירגע לצליל הטלפון שמצלצל. נוכל לראות את הפשטות בדברים כמו שהם. נוכל להריח דברים, לטעום דברים, לחוש רגשות ולמשש זיכרונות. כשנהיה מסוגלים להיות שם בלי לומר, 'אני בהחלט מסכים עם זה', או 'אני בשום אופן לא מסכים עם ההוא', אלא רק להיות שם באופן ישיר מאוד, אז נגלה עושר בסיסי בכל מקום."


פמה צ'ודרון


כשקראתי את המילים האלו לראשונה הרגשתי שאני קוראת על החוויה שאני חווה כמטפלת וכמטופלת בשיטת קרניוסקרל. חוויה של נוכחות פשוטה והקשבה עמוקה לגוף שמביאה איתה רגיעה מהסוג שאנחנו לא רגילים לחוות ביום יום שלנו.


קרניוסקרל היא שיטת טיפול במגע עדין וקשוב המעוררת את כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף שלנו. היא מאפשרת לגוף להרפות ולריפוי להתעורר דרך עבודה שמשקמם ומאזנת את מערכת העצבים. השיטה מצוינת לטיפול במצבים של מתח נפשי, חרדה, בעיות שינה, עייפות כרונית, כאבי ראש, כאבי גב ועוד.


מזמינה אותך לתאם טיפול אם את חווה חלק מהתסמינים האלו וזקוקה לטיפול שמאפשר לגוף לחדש את כוחות הריפוי שבו.


Sea Beach Watercolor Background

איזון חיים:

טכניקת "איזון חיים" היא כלי אנרגטי השייך לתחום רפואת התדרים ומאפשר לטפל בבעיות פיזיות ורגשיות שונות.

הטכניקה מאפשרת שילוב בין טיפול אנרגטי לרגשי מתוך ידיעה שהפיזי, המנטלי האנרגטי והרגשי משפיעים אחד על השני, והבנה שיצירת הרמוניה ואיזון בתחום אחד תוכל להביא למרפא בשאר התחומים.

האבחון מתבצע ע"י בדיקת שריר ומטוטלת, והטיפול מתבצע על מיטת טיפולים. (מכיוון שהטיפול הוא אנרגטי, ישנה אפשרות גם לטיפול מרחוק דרך הטלפון) המטופלת עצמה נדרשת לעתים לשכב בשקט ולהתמסר לטיפול ולעתים היא נדרשת להיות פעילה ולעבור תהליך רגשי עמוק תוך כדי שיחה.

הטכניקה מאפשרת גם טיפול מרחוק לדוגמא – הורים יכולים להוות צינור לטיפול בילד במגוון תחומים החל מכאבי גזים, חוסר שקט, מחלות וקשיים נוספים אצל תינוקות וכלה בקשיי הסתגלות לגן ותקשורת בין אישית בין ההורה לילד. במקרים כאלו אין צורך בנוכחות פיזית של הילד, הטיפול מתבצע דרך ההורה והשפעות הטיפול ניכרות בילד.

ניתן לבצע טיפול מרחוק גם במבוגרים - דרך הטלפון כאשר אין אפשרות פיזית למטופל להיפגש עם המטפל.

הטיפול בטכניקת איזון חיים מתאים גם לאיזון תחלואים פיזיים והוא אפקטיבי גם בתחום המנטלי והרגשי.


Sea Beach Watercolor Background

אבחון ותרגול בשיטת

BRM - Body Ready Methoud

אצל כל אחת מאיתנו ישנם אזורים שאינם מאוזנים בגוף. אזורים בהם ישנה חולשת יתר או כיווץ יתר. בזמן ההריון חוסר האיזון מועצם בגלל השינויים הפיזים וההורמונלים שעוברים על הגוף.

אני מאמינה שככל שאנחנו עובדות על איזון בזמן ההריון, תופעות כמו כאבים במהלך ההריון, צירים לא אפקטיביים, לידות ארוכות, עוברים ש'בוחרים' להיות במנח לא אופטימלי בזמן הלידה או התאוששות מורכבת לאחר הלידה, התופעות האלו קטנות.


שיטת Body Ready מאפשרת לערוך אבחון ייחודי לכל אישה, אבחון שעוזר להבין אילו אזורים בגוף זקוקים לחיזוק, או לחלופין להרפיה. ולהעניק לאישה תרגילים פשוטים, מותאמים למצבה שיתמכו בהפחתת כאבים וחוסר נוחות במהלך ההריון ויכינו את הגוף של אותה אישה בצורה טובה יותר לקראת הלידה ולאחר הלידה להחלמה מיטבית.

Sea Beach Watercolor Background
Sea Beach Watercolor Background